NGJARJET / PO NDODH TANI

PO NDODH TANI

22.09.2023 / 07:00

Regjistrohu dhe Përfito ZBRITJE!

Regjistrohu dhe Përfito ZBRITJE në brendet e njohura.

Të dashur klientë, ju njoftojmë se ju mund të bëheni pjesë e kampanjës më të re në brendet e njohura botërore, duke përfituar zbritje deri më datë 30.09.2023! 

Krejt çfarë duhet të bëni, është të drejtoheni te dyqani përkatës dhe të regjistroheni për të përfituar nga ZBRITJA -10%.

Dyqanet të cilat ju ofrojnë zbritje janë:

Armani Exchange, HUGO, Stilium, BOSS, Guess, Replay, XYZ, Mango, GANT, Parfois, Springfield, Okaidi, Tom Tailor, Orsay, Ozdilek, Oliver Weber, Carpisa.

KAMPANJA ËSHTË AKTIVE DERI ME 30.09.2023

Lokacioni

Albi Mall

NGJARJET / E SHKUARA